уторак, 29.01.2019, 10:48 -> 10:52
Извор: РТС
Паредес у ПСЖ-у за 45 милиона
Аргентински везни фудбалер Леандро Паредес званично је појачао Пари Сен Жермен после трансфера из руског Зенита за 45 милиона евра.
Паредес, који има 24 године, је завршио лекарске прегледе у Дохи и потписао уговор на четири и по године са прваком Француске.
Он у Париз долази као замена за Адријена Рабиоа, који је склоњен из тима због одбијања да продужи уговор.
Аргентинац је за Зенит одиграо 61 меч и постигао је 10 голова, уз 15 асистенција. Пре клуба из Сант Петербурга наступао је за Рому, Емполи, Кјево и Боку Јуниорс, док за репрезентацију има девет наступа.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар