Пауновић ускоро напушта Чикаго

Српски фудбалски тренер Вељко Пауновић ускоро ће напустити Чикаго, преносе амерички медији. Како се наводи, само је питање да ли ће МЛС лигаш сачекати крај сезоне у октобру и истек Пауновићевог уговора или ће он пре тога добити отказ.

Чикаго се тренутно налази на последњем месту Источне конференције и далеко је од пласмана у плеј-оф.

Тренер омладинске селекције Србије која је на Новом Зеланду постала омладински првак света преузео је Чикаго крајем 2015. године, а претходне сезоне одвео је клуб у плеј-оф са треће позиције.

Број коментара 2

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

уторак, 16. децембар 2025.
1° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом