четвртак, 23.08.2018, 11:31 -> 11:35
Извор: РТС, Танјуг
Опоравио се Немања Матић, спреман за меч са Тотенхемом
Српски фудбалер Немања Матић опоравио се од повреде и спреман је да се врати на терен против Тотенхема у утакмици 3. кола Премијер лиге.
Матић и Антонио Валенсија тренирали су без проблема и конкурисаће за дерби меч у понедељак на Олд Трафорду, јавља британски Мирор.
На турнеји у САД Матићу је дијагностификован проблем са трбушним зидом због чега је морао да иде на операцију, а менаџер Манчестер Јунајтеда Жозе Мурињо открио је да је у таквом стању дошао са Мундијала у Русији.
Матић је пропустио прва два меча Јунајтеда у сезони, победу над Лестером (2:1) и пораз на гостовању Брајтону (3:2).
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 2
Пошаљи коментар