понедељак, 05.03.2018, 19:25 -> 19:52
Извор: РТС
Морињо стручни консултант на РТ-у током Мундијала
Менаџер Манчестер јунајтеда Жозе Морињо радиће као стручни консултант за телевизију РТ током Светског првенства у Русији.
Португалски стручњак потписао је уговор са телевизијом РТ, за коју ће током трајања Светског првенства давати стручне анализе и предвиђања.
"Веома сам срећан што сам приступио тиму РТ-а. Једва чекам Светско првенство у Русији овог лета и да делим своје виђење мечева", рекао је Морињо.
Поред Мориња, уговор за РТ потписао је и легендарни голман Јунајтеда Петер Шмајхел.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 1
Пошаљи коментар