Реми Немачке и Чилеа

Репрезентације Немачке и Чилеа одиграли су нерешено (1:1) у оквиру другог кола Групе Б купа конфедерација.

Стрелац за Чиле био је Санчез у шестом минуту меча који је након грешке Мустафија успео да прође до гола и затресе мрежу Немаца.

Немачка је до изједначења дошла у 42. минуту након центаршута Хектора и одличне реализације Штиндла.

Након два одиграна кола, обе репрезентације имају по четири освојена бода, али је Чиле првопласиран на табели због боље гол разлике.

У последњем колу Чиле игра против Аустралије, док Немачка игра против Камеруна.

Ток меча:

21.50 – Крај меча, Немачка – Чиле 1:1.

21.04 – Почело је друго полувреме у Казању.

20.46 – Завршено је прво полувреме, резултат је 1:1.

20.41 – ГОООЛ, Немци долазе до изједначења, стрелац у 42. минуту је Штиндл након одличног тимског напада и центаршута Хектора. Резултат је 1:1.

20.07 - ГОООЛ, Чиле води са 1:0, стрелац је Санчез у шестом минуту након грешке Мустафија.