Атлетико лако са Сосиједадом

Фудбалери Атлетико Мадрида лако су и убедљиво са 3:0 на свом стадиону победили Реал Сосиједад, у првој утакмици 27. кола Примере.

Дијего Рејес је постигао аутогол у осмом, а стрелци су још били Саул Нигес у 46. и Антоан Гризман из пенала у 61. минуту.

Атлетико има 61 бод и уз утакмицу више има пет бодова мање од водеће Барселоне, а седам више од трећепласираног Реал Мадрида.

Реал Сосиједад је девети на табели шпанског првенства са 24 бода поред свог имена.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

субота, 22. август 2026.
31° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом