Ћиро Блажевић преузима суботички Спартак?!

Након што су сменили Стевана Мојсиловића, Суботичани би на клупи желели да виде Ћиру Блажевића, познатог хрватског стручњака.

Спартак игра лоше, дели зачеље табеле са Јагодином а цену лоших игара платио је досадашњи шеф стручног штаба Стеван Мојсиловић. Његова замена би могао да буде ни мање, ни више него Ћиро Блажевић!

Наиме, на званичном Твитер налогу суботичког суперлигаша објављено је да је управо "тренер свих тренера" први пик руководства клуба!

Блажевић, који је ушао у девету деценију живота, има иза себе богату тренерску каријеру, у којој је највише успеха имао са Динамом из Загреба и са репрезентацијом Хрватске, коју је 1998. водио до трећег места на СП.

Последњи тренерски посао био му је 2014. године у Задру.

Број коментара 1

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

недеља, 19. април 2026.
9° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом