Читај ми!

Михајловић однео сва три бода из Удина

Фудбалери Милана савладали су као гости екипу Удинезеа са 3:2, у првој утакмици 5. кола италијанске Серије А.

Тим српског тренера Синише Михајловића наставио је са добрим партијама ове сезоне, постигао трећу победу и преузео четврту позицију на табели са три бода заостатка за водећим градским ривалом Интером.

Михајловић је у Удинама први пут уврстио у стартну поставу Марија Балотелија, а контроверзни нападач одужио му се постигавши водећи гол за росо-нере и одиграо је свих 90 минута.

Милан је на полувремену водио са 3:0, али умало од готовог није направио вересију, јер је Удинезе у наставку опасно запретио са два гола, међутим, није имао снаге да стигне до бода.

Удинезе - Милан 2:3 (Баду 51, Д. Запата 58 - Балотели 5, Бонавентура 10, К. Запата 45+1)

У среду се састају Карпи - Наполи, Кјево - Торино, Фиорентина - Болоња, Интер - Верона, Јувентус - Фрозиноне, Лацио - Ђенова, Палермо - Сасуоло и Сампдорија - Рома, а у четвртак Емполи - Аталанта.

Табела: Интер 12 бодова, Торино 10, Фиорентина и Милан по 9, Рома и Сасуоло по 8, Кјево, Сампдорија и Палермо по 7, Лацио 6, итд.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

недеља, 12. април 2026.
16° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом