четвртак, 30.04.2015, 01:18 -> 01:19
Интерпол тражи Фредија Ринкона
Интерпол тражи бившег играча мадридског Реала због наводне умешаности у прање новца и веза са колумбијским нарко-босом Паблом Рајом Монтањом.
Колумбијски медији су, раније, писали о вези бивше велике звезде колумбијске репрезентације са Монтањом, са којим има заједничке пословне пројекте.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар