недеља, 08.12.2013, 19:26 -> 20:30
Евертон 'показао зубе' у Лондону
Арсенал и Евертон одиграли врло занимљив меч, али и меч без победника у 15. колу Премијер лиге. Фулам победио Астон Вилу и прекинуо низ од седам пораза.
Фудбалери Арсенала и Евертона играли су у Лондону нерешено 1:1, у утакмици 15. кола енглеске Премијер лиге.
Арсенал се "оклизнуо" код куће, а Евертон поново потврдио одличну форму ове сезоне и оправдао место у горњем делу табеле. Одиграна је веома добра и отворена утакмица на Емиратима, где у првом полувремену није било голова, а потом су у финишу постигнута два у року од четири минута.
Озил је донео "тобџијама" предност у 80. минуту и чинило се да имају победу у рукама, али је Делуофеу четири минута касније погодио за коначан резултат и обезбедио гостима значајан реми.
До краја сусрета оба тима имала су још по неколико повољних прилика, Жиру је погодио пречку у судијској надокнади, међутим, Евертон је издржао притисак и заслужено однео бод са Емирата.
Арсенал је задржао вођство на табели са пет бодова предности над Челсијем и Ливерпулом, док је Евертон на петом месту са седам бодова мање од лидера.
Фудбалери Фулама победили су на свом терену Астон Вилу са 2:0, и тако прекинули низ од седам пораза.
Фулам је повео у 21. минуту голом Стива Сидвела, а коначан резултат поставио је Димитар Бербатов, девет минута касније из једанаестерца.
Тренер Фулама Рене Муленстен је тако победом дебитовао на клупи лондонског клуба, након што је заменио отпуштеног Мартина Јола.
Фулам је освојио важне бодове у борби за опстанак, док је Астон Вила претрпела тек други пораз ове сезоне на гостовањима. Фулам је сада 18. на табели са 13 бодова, колико има и Вест Хем који се на 17. месту не налази у зони испадања.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар