недеља, 29.09.2013, 14:08 -> 16:45
Роналдо брани Анчелотија
Нападач Реал Мадрида Кристијано Роналдо изјавио је поводом пораза од Атлетика од 1:0 да је одговорност на играчима, а не на тренеру Карлу Анчелотију.
Најбољи играч Реала Кристијано Роналдо, стао је у одбрану тренера Анчелотија и сву кривицу за пораз од Атлетика преузео на себе и саиграче.
"Чињеница је да Анчелоти одлично обавља свој посао, а на нама је да останемо уједињени у истом циљу. Одговорност за пораз је пре свега, на играчима", рекао је Роналдо и додао да се "не може стално играти на високом нивоу".
Он је нагласио да има пуно поверење у италијанског стручњака.
"Треба остати са Анчелотијем, јер је он велики тренер и велика личност", рекао је португалац.
Кристијано је истакао да је Реал "играо лоше" против Атлетика и да је зато поражен.
"Играли смо слабо, Атлетико је то искористио и дао гол. Ипак, нисмо били баш тако лоши, треба променити неке ствари у игри, али не треба од једног пораза правити драму", рекао је Роналдо.
Атлетико је славио против Реала голом Дијега Косте, први пут после 14 година на Бернабеу.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 2
Пошаљи коментар