Читај ми!

Меклиш напустио Нотингем Фореста

Шкотланђанин Алекс Меклиш напустио је данас клупу некадашњег двоструког шампиона Европе, Нотингем Фореста, после само 41 дана на функцији менаджера.

У саопштењу које је објавило удружење тренера наводи се да је Меклиш "изузетно тужан што одлази после тако кратког периода".

Двоструки европски шампион тренутно је 11. у Чемпионшипу, другом по рангом такмичењу у Енглеској.

"Веома ми је жао што одлазим након тако кратког периода. Једноставно, постоји разлика између управе и мене у стратегији развоја Нотингема и ово је било најбоље решење", казао је Меклиш енглеским медијима.

Екипа Нотингем Фореста тренутно заузима 11. место у енглеској другој лиги са шест бодова мање од шестопласираног Мидлзброа.

Нотингем Форест је титулу клупског првака Европе освојио 1979. и 1980. године. Поред тога, овај клуб је једном био шампион Енглеске, има и два ФА купа, четири Лига купа и један европски Суперкуп.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

недеља, 28. септембар 2025.
14° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом