четвртак, 27.12.2012, 11:20 -> 12:58
Колумбија воли Фалкаоа
Нападач Атлетика из Мадрида Редамел Фалкао одликован је високим државним признањем Колумбије и проглашен почасним градјанином те земље.
Двадесетшестогодишњи репрезентативац Колумбије, једна од највећих фудбалских звезда данашњице, примио је одликовање из руку полицијског генерала Хосе Леона Ријања.
Тренутно други стрелац шпанске Примере са 17 голова, Фалкао је ове године допринео да Атлетико освоји Лигу Европе и Суперкуп.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар