среда, 14.11.2012, 13:48 -> 14:01
Просинечки: Знао сам!
Бивши тренер Црвене звезде изјавио да је знао да ће проблеми на Маракани кад-тад кренути да се решавају и да се нада да ће његов некадашњи клуб ускоро бити најбољи.
Роберт Просинечки за Б92 изјавио да је морао да дође дан када ће у Звезди почети да решавају нагомилане проблеме, али да се нада како ће клуб поново стати на ноге и бити у врху где му је по свему место.
"Једноставно, нешто је морало да се деси. Мислим да су неки потези морали да буду повучени, доста се сакривало, а проблеми су евидентни. Проблеми се могу решити само ако има разговора, ако има снаге и људи који могу то да реше, не само по питању финансија. Не желим да паметујем да сам нешто наговестио својим одласком, али сам видео да Црвена звезда има проблеме који морају да изађу на видело и који морају да почну да се решавају, рекао је Просинечки, тренутно тренер турског прволигаша Кајзерија.
Црвена звезда је остала без председника након што је Владан Лукић поднео оставку, а до избора новог руководства клубом ће руководити Радна група на чијем челу је легендарни Драган Џајић.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 5
Пошаљи коментар