Читај ми!

Војводина прети напуштањем терена

Управни одбор фудбалског клуба Војводина запретио је да ће напустити меч против ОФК Београда ако не буде задовољна суђењем Данила Михајловића. Војводина је у саопштењу на свом сајту, написаном великим словима, навела да је тражила замену Михајловића јер "сумња у његово поштење и добре намере".

"Пошто ФК Војводина није добила никакав одговор од...ФСС, обавештавамо фудбалску јавност да је Војводина спремна да напусти терен ако не буде суђено по правилима фудбалске игре, јер је немогуће трпети неправде на утакмицама које суде арбитри као што је Данило Михајловић", наводи се у саопштењу.

УО је навео да зна ко стоји иза ове намере, али није објављивао никаква имена.

"ФК Војводина зна ко стоји иза ове ујдурме и неће дозволити да се ико тек тако игра са њеним именом", наводи се у саопштењу.

Број коментара 11

Пошаљи коментар
Види још

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

понедељак, 13. октобар 2025.
14° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом