Читај ми!

Тито: Само трофеји!

Титу Виланови у плановима за наредну сезону само трофеји. Нови тренер Барсе похвалио "краљевски" клуб, али очекује да се његова екипа избори са свим изазовима и врати трофеј шампиона Шпаније на Камп Ноу. У првом колу Примере, Барса дочекује Сосиједад, а Реал екипу Валенсије.

Нови тренер фудбалера Барселоне Тито Виланова изјавио је данас да је циљ за следећу сезону освајање свих могућих трофеја.

Дугогодишњи помоћник Пепа Гвардиоле истакао је да Каталонци имају сјајан тим и да су играчи веома мотивисани за нове победе.

"Оно што нам се догодило прошле сезоне са Реалом када смо изгубили шпанску титулу велико је упозорење. Они могу да нам направе пуно проблема, имају одличан тим, али ја највише верујем у свој", рекао је Виланова.

Он је додао да ће екипа најчшће играти у формацији 3-4-3.

"Тако смо играли и претходних сезона када смо преузимали ризик. Мислим да је то идеална формација за нас", поручио је Виланова.

Прилику за први трофеј Виланова ће имати у мечевима шпанског Супер купа, наравно, против Реала. Први меч одиграће се 23. августа на Камп ноу, а реванш је на програму 29. августа на Сантјаго Бернабеу.

У првом колу Примере Барселона ће у недељу увече дочекати Сосиједад, а Реал Валенсију.

Број коментара 1

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

четвртак, 12. фебруар 2026.
15° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом