Читај ми!

Улагање у одбојку се исплати

Изабрани су најбољи млади одбојкаши у предходној сезони. Ласкаво признање припало је Мини Поповић из Црвене звезде и Алекси Брђовићу из Партизана. Председник ОСС Александар Боричић истакао да су одбојкаши и одбојкашице сјајним резултатима вишеструко оправдали све што је уложено у одбојку.

Председник Одбојкашког савеза Србије Александар Боричић рекао је да су сјајни резултати националних селекција доказ да се улагање у овај спорт исплати.

"Мушка и женска одбојкашка лига Србије су међу најмлађим на свету, али задовољни смо, јер не само да су млади оправдали уложено, већ су вратили на најбољи начин. Надам се да ће и 2012. бити подједнако успешна као претходна 2011. година", истакао је Боричић.

Он је као велики успех апострофирао чињеницу да ће Србија наредне сезоне имати два представника у Лиги шампиона за одбојкашице.

"То је сјајан резултат и доказ доброг рада", рекао је Боричић, на свечаности проглашења најбољих младих одбојкаша у минулој сезони.

То признање припало је Мини Поповић из Црвене звезде и Алекси Брђовићу из Партизана.

Уједно, Јована Стевановић и Душан Петковић, обоје чланови црвено-белих проглашени су за најбоље у априлу, месецу у којима су њихове екипе освојиле титулу шампиона Србије.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

недеља, 28. јун 2026.

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом