Читај ми!

Адебајорe, хвала што си отишао

Одласком Адебајора у Сити, Робину ван Персију се указала шанса коју је он и искористио на најбољи могући начин. Ван Перси је постао најбољи стрелац Арсенала, игра у животној форми.

Фудбалер Арсенала Робин ван Перси изјавио је данас да му је одлазак Емануела Адебајора у Манчестер сити 2009. године помогао да постане први нападач лондонског клуба.

"Очекивао сам да ћу бити други нападач, међутим, Венгер је одлучио да не доводе замену за Адебајора, па ми се указала шанса да играм као најистуренији", рекао је Ван Перси.

Одласком Адебајора, Ван Перси је постао најбољи стрелац Арсенала, а да игра у животној форми показао је ове сезоне постигавши 33 гола, 26 у Премијер лиги.

"У првих неколико утакмица само сам асистирао и намештао голове. Онда сам рекао себи: "Ја сам сад главни голгетер, морам да погађам", рекао је Ван Перси.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

петак, 26. јун 2026.

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом