среда, 04.04.2012, 17:51 -> 19:40
Видић: Не зависимо од једног играча
Јунајтед је посебан тим, без обзира на проблеме на крају освоји трофеј, изјавио је Немања Видић, који се још опоравља од повреде. "Небитно је ко је на терену, јер Јунајтед не зависи од једног играча#, рекао је капитен "ђавола"
Капитен фудбалера Манчестер јунајтеда Немања Видић, који се тренутно опоравља од тешке повреде, рекао је данас да никад није сумњао у саиграче, чак и кад су заостајали у шампионској трци са градским ривалом Ситијем.
"Одувек сам веровао да можемо да се боримо за титулу. Небитно је ко је на терену, јер Јунајтед не зависи од једног играча. Навијачи су се и раније плашили када смо остајали без најбољих, али без потребе, јер Фергусон одлично зна да пронађе замену", рекао је Видић. Он је додао да је Јунајтед управо зато посебан, пошто увек, без обзира на проблеме на крају освоји трофеј.
Видић је похвалио младе саиграче Џонија Еванса, Фила Џонса, Криса Смолинга и Данија Велбека, који у последње време све више добијају шансу у тиму са Олд Трафорда.
"Нисмо очекивали да ће млади фудбалери играти толико утакмица и имати утицаја на успехе. То је плус за нас", рекао је Видић и додао да се успешно опоравља, али да не жели да форсира повратак на терен.
Јунајтед седам кола пре краја води на табели Премијер лиге са пет бодова више од Ситија.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 3
Пошаљи коментар