Читај ми!

Катанија зауставила Ибру

Милан на Сицилији одиграо само 1:1 против Катаније и тако омогућио Јувентусу да му приђе на два бода, уколико "Стара дама" у недељу савлада Наполи. Стрелци Робињо и Споли. Парма савладала Лацио (3:1).

Фудбалери Катаније одиграли су вечерас на свом терену нерешено 1:1 са лидером Серије А, Миланом у првој утакмици 30. кола првенства Италије.

Росонери су прекинули низ од четири узастопне победе, а добро су почели меч и повели у 34. минуту голом Бразилца Робиња.

Бод борбеној и храброј екипи Катаније донео је Николас Споли поготком у 57. минуту.

Највећу корист од овог резултата могао би да има Јувентус, који ће, ако сутра савлада Наполи, прићи росонерима на два бода заостатка.

У другом мечу дана, Парма је на свом стадиону савладала Лацио (3:1), чиме је римску екипу практично избацила из борбе за титулу шампиона Италије.

Двоструки стрелац на Тардинију био је Флокари, један погодак постигао је Марига, док је стрелац за Лацијале био Лионел Скалони.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

четвртак, 25. јун 2026.

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом