понедељак, 26.03.2012, 20:22 -> 20:49
Лампард верује у другове
Свестан чињенице да нема хемије у екипи, да Челси није онај стари, Френк Лампард ипак верује у своју екипу и нада се да могу да подигну ниво и у наставку сезоне покажу да су спремни за велика дела.
Екипи је пре свега пољуљано самопоуздање. На тренутке бљесну, покажу да нису "заборавили" да играју велике мечеве, ипак нешто ту недостаје. Лампард је признао да та екипа није више онако јака и сигурна као што је била претходних година.
"Нисмо више онај Челси, а табела најбоље сведочи о томе. Некада је наш стадион био права тврђава, а сада то, због више разлога, није случај. Покушаћемо то да поправимо", рекао је Лампард енглеским медијима.
Екипа Челсија тренутно заузима пето место на табели са пет бодова мање од екипе Тотенхема. Управо су Челси и Тотенхем прошлог викенда одиграли без голова.
"На том мечу нисмо били на правом нивоу. Нисмо пружили игру која би подигла температуру међу навијачима на трибинама", казао је Лампард.
Челси је у последњих девет сезона сваки пут шампионат завршавао на неком од прва четири места.
"Сматрам да нам је и сада место у самом врху, чиме не желим да умањим квалитет екипа које су сада испред нас. Ништа још није готово, све је још увек на нама", рекао је он.
У досадашњем току сезоне Лампард је одиграо 37 утакмица и постигао 13 голова.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар