четвртак, 12.01.2012, 16:38 -> 17:47
Готово је кад ми кажемо
Ко год је мислио да је утакмица готова када судија одсвира крај сигурно се преварио. Дерби меч између Манчестер Ситија и Ливерпула настављен је и након последњег судијског звиждука, али не на терену већ у тунелу стадиона и на улици. Иначе, меч на терену Ливерпул је добио резултатом 1:0.
На крају утакмице, после поздрава на терену противницу су кренули ка тунелу "Етихада" где је дошло до окршаја капитена Ливерпула Стивена Џерарда и тренера Манчестер Ситија Роберта Манчинија.
Роберто Манчини је у тунелу давао изјаву новинарима када га је Џерард прекинуо бесан, јер је италијански стручњак тражио црвени картон после старта Глена Џонсона над Лескотом.
Манчини је потез Џонсона упоредио са недавним стартом Винсента Компанија који је обема ногама улетео у ноге Нанију и добио црвени картон на мечу ФА Купа против градског ривала Јунајтеда.
Џерард је био бесан на италијанског стручњака оптужујући га за дупле стандарде, а после вербалног сукоба у тунелу, капитен Ливерпула је објаснио на шта је мислио.
"Изненађен сам Манчинијем. Целе недеље кука како је Руни натерао судију да искључи Компанија на утакмици против Јунајтеда, а сада је он (Манчини) покушао да уради исту ствар са Џонсоном", рекао је Џерард.
Али ни ту није био крај овог дербија Премијер лиге. Навијачи Ливерпула који су у граду видели Самира Насрија у аутомобилу одлучили су да додају со на рану после пораза.
Возивши паралелно са Насријем, од француског фудбалера су тражили да отвори прозор, а онда су почели да га вређају.
Рекли су му, између осталог, да је обичан "Арсеналов отпадак" и да треба да се врати у тај клуб.
Тек када је Насри дао гас и оставио присталице "црвених" иза себе, утакмица Манчестер Ситија и Ливерпула је завршена.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 2
Пошаљи коментар