четвртак, 12.01.2012, 01:43 -> 11:28
Пантела, погодака "дуо"
Марко Пантелић опет стрелац расан. Српски играч постигао два од три гола за Олимпијакос у куп утакмици против Трасиволоса. Пантелић повређен пред крај утакмице. Прети му пауза од две седмице.
Олимпијакос без много драме победио Трасиволос у петом колу грчког купа, после још једне добре партије српског репрезентативца Марка Пантелића, који је на овом мечу био двоструки стрелац.
Пантела је отворио серију голова у 10. мунуту, а 11 минута касније Фустери је удвостручио предност тима из Пиреја.
Коначан резултат у 59. минуту поставио је Пантелић, коме је неопрезно уклизао један играч Трасиволоса, исекао му колено, па је српски играч морао на ушивање. Девет копчи и две недеље паузе.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 9
Пошаљи коментар