субота, 24.12.2011, 19:34 -> 19:44
Жал за Посебним
Принц Рима признао да му је једна од ретких неостварених жеља у каријери рад са Мурињом. "Волео бих да смо сарађивали", казао је 35. годишњи Тоти.
Капитен италијанског прволигаша Роме Франческо Тоти признао је данас да му је једна од ретких неостварених жеља у каријери рад са португалским стручњаком Жозеом Мурињом.
"Познајем неколико играча који су радили са њим и сви имају сјајно мишљење о Мурињу. Он је сјајан тренер и на сваком мечу даје максимум како би екипа стигла до резултата. Волео бих да смо сарађивали", казао је 35. годишњи Тоти италијанским медијима.
Он је од почетка каријере у Роми, а једно време је интересовање за њега показивао и Челси, док је Мурињо био тренер лондонског клуба. У међувремену, Мурињо је отишао у Интер, па у Реал, док Тоти већ неко време муку мучи са повредама.
Тоти је за Рому дебитовао у марту 1993. године, а до сада је за "вучицу" одиграо 621 утакмицу и постигао 262 гола. Он је рекордер клуба и по броју мечева и по броју голова.
"Принц Рима" је 2006. године био члан селекције Италије која је освојила Светско првенство у Немачкој.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар