Почео 43. Србија рели

Свечаним стартом на платоу испред Скупштине града Београда данас је почео 43. Србија рели, најзначајније аутомобилско такмичење у региону.

Првог дана релија, такмичари ће возити на релацији Ваљево- Дивчибаре, док је планирана стаза за други дан Кошутњак-Лисовић-Авала, рекао је генерални секретар Ауто-мото савеза Србије Александар Микачевих.

Он се нада да ће ауто рели, који се ове године вози на новој стази, допринети популаризацији тог спорта код нас.

"На релију учествује 40 екипа, међу којима Румунија, Бугарска, Финска, Србија, а већина возача је из Источне Европе", рекао је директор релија Момчило Милојковић.

У релију ће, изван такмичарске конкуренције, учествовати и вицешампион света у категорији 'WRC'' Мико Хирвонен.

Долазак тамичара на циљ и свечано проглашење победника предвиђени су у недељу, 20. јуна, на платоу испред Скупштине града.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

субота, 05. јул 2025.
22° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом