Лакши удес Хирвонена у Јордану

Фински аутомобилиста Мика Хирвонен доживео је лакши удес у првој етапи другог дана такмичења релија у Јордану.

Хирвонен, који је 2008. године победио у Јордану, изгубио је контролу над својим Фордом и преврнуо се, али је прошао без повреда.

Упркос удесу, Хирвонен је изјавио да се нада да ће моћи да настави такмичење.

У генералном пласману Светског купа Хирвонен заузима друго место са шест бодова мање од водећег Француза Себастијана Леба.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

понедељак, 07. јул 2025.
37° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом