Раиконен следеће сезоне прелази у Тојоту?

Челници јапанске Тојоте понудили су једном од најбољих возача у Формули 1 Финцу Кимију Раиконену да следеће сезоне вози за тај тим.

Новинар магазина "Аутоспорт" тврди да је Тојота већ предала своју понуду Раиконену, али да се од јавности још крије о ком износу се ради.

"Не желимо да играмо игрице. Ставили смо највише што можемо у овом тренутку и мислимо да је то веома озбиљна понуда с обзиром на ситуацију на тржишту", рекао је председник Тојоте Џон Хаует.

Раиконен је у овој сезони возио за италијански Ферари, а светски медији преносе да је осим Тојоте за Раиконена заинтересован и његов некадашњи тим Мекларен Мерцедес.

Број коментара 7

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

субота, 12. јул 2025.
28° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом