Столић десета на 1.500 метара

Српска атлетичарка Соња Столић заузела је десето место у финалу трке на 1.500 метара на Медитеранским играма у Пескари.

Столић је у конкуренцији 12 такмичарки постигла резултат од 4:19,75 минута.

Златну медаљу освојила је Италијанка Елиза Кузма Пичоне са 4:11,88 испред Мароканке Бтисам Лахад са 4:12,07 и Тунишанке Хабибе Гриби Будра са 4:12,37.

Српски атлетичар Мирко Петровић заузео је у финалној трци на 5.000 метара на Медитеранским играма у Пескари четврто место резултатом 14:05,86 минута.

Златну медаљу освојио је Мароканац Анис Селмуни са 13:55,98 испред Италијана Стефана Ла Розе са 14:04,44 и Турчина Кемала Кујунчуа са 14:04,99.