четвртак, 27.11.2008, 13:01 -> 13:03
Грчка спринтерка суспендована две године
Грчка атлетичарска Фани Халкиа суспендована је две године због допинга, саопштили су грчки спортски званичници.
Халкиа која је освојила златну медаљу на 400 м препоне на Олимпијским играма 2004. године, а избачена је са Олимпијских игара у Пекингу ове године када је утвређено да је позитивна на стероид метилтриенолон.
Грчки атлетски савез навео је да је 29-годишњој спортисткињи казна почела у августу, када је утврђено да је користила недозвољена средства.
Халкиа је демантовала да је користила допинг, али и да сматра да је до последица дошло јер је узимала дијететске суплементе.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар