петак, 03.03.2017, 17:44 -> 19:08
Извор: РТС, Бета
Бупка: Прилика да српски атлетичари засијају
Потпредседник Светске атлетске федерације Сергеј Бупка рекао је да очекује велики успех српских такмичара на Европском дворанском првенству у Београду.
"Србија је велика спортска нација, пуна талената. Очекујем велику славу и успех српских атлетичара јер они могу да засијају и усреће нацију, што је најважније", рекао је Бупка новинарима у Београду.
Београдска арена је од петка до недеље домаћин Европског дворанског првенства у атлетици.
Легендарни украјински скакач с мотком је рекао да највише очекује од Иване Шпановић, која је први фаворит за златну медаљу у скоку удаљ.
"Ивана је велики спортиста и шампион, у доброј је форми и било би фантастично да је видимо на врху. Желим јој сву срећу", рекао је Бупка.
Он је навео да има позитиван утисак о Београду као домаћину и да очекује најбољу организацију до сада.
"Организација је одлична. Имао сам прилику да посетим атлетско село и видим одличне услове боравка. Честитам људима из организације, урадили су веома добар посао. Тек је почело, али мислим да ће ово бити једно од најуспешнијих првенстава", рекао је Бупка.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 1
Пошаљи коментар