понедељак, 29.01.2024, 17:05 -> 10:59
Извор: Радио Београд 1
Аутор: Оливера Симић Милошевић
Значај обнове Ложионице са водоторњем
Иновативни мултифукционални центар „Ложионица“ са водоторњем и пасарелом биће готова до краја године, најавио је председник Александар Вучић. Ложионица ће се простирати на готово 5 хиљада метара квадратних и то ће бити уникатан центар у Европи, с обзиром да такав постоји само у Сједињеним Америчким Државама и Шангају. У Ложионици ће се окупљати млади не само из Србије, већ из целог региона и света.
Како ће тај простор изгледати? Шта ће се дешавати у новом центру? Имамо ли довољно пројектаната како би се посао завршио у одредјеним роковима? Колико је интересовање инвеститора? У чему је значај обнове Ложионице са водоторњем?
Гост емисије је Мирослав Чучковић, градски менаџер.
Уредник: Оливера Симић Милошевић.

Autor:
Редакција магазинског програма
Свакога радног дана емисија "У средишту пажње" доноси интервју са нашим најбољим аналитичарима и коментаторима, политичарима и експертима, друштвеним иноваторима и другим познатим личностима, или личностима које ће убрзо постати познате. [ детаљније ]
Коментари