Читај ми!

Како се Бачка Паланка носи с последицама олује?

Незапамћена олуја пре недељу дана изазвала је огромну штету на територији општине Бачка Паланка. Готово невероватно звучи податак да је уништано пола милиона стабала, а велика је и штета на објектима у граду и околини. Више од 30 хиљада објеката је претрпело штету. Због тога ће нам се у програм укључити председник општине Бранислав Шушница да нам пренесе најсвежије информације.

У емисији ћемо говорити и о Светском дану борбе против трговине људима, а саговорник ће нам бити Милан Алексић из удружења "Атина" које је већ више од две деценије посвећено овој теми.

Најавићемо неколико културних манифестација које се одржавају у Србији: сабор „Свети пророк Илија" у Баточини, "Дане Халас чарде" у Сенти и музички фестивал "Карусел" у Чачку.

Као и сваког дана преносимо најновије вести из земље, региона и света.

Пробудите се уз Радио Београд 1!

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом