Читај ми!

Ноћ на 33 обртаја

Гост Владимир Јанковић Џет

Први албум Влада Џет бенда "Ко је убио мртву природу?", сада се појавио у делимично измењеном облику под називом "Fox Creek Sessions". На бази оригиналних инструменталних матрица уз одређена додатна наснимавања пред нама је 11 песама, које су отпеване на енглеском језику, иако је Влада Џет годинама поборник извођења нумера на матерњем језику.

У Ноћном програму имаћемо прилике са чујемо композиције са овог албума, сазнамо како су настајале и откуд идеја да се појаве у новом руху.

Придружите нам се и ви, тако што ћете мејл послати на tanja.nocniprogram@gmail.com.

Аутор и водитељ: Тања Гајовић.

 

Ноћни програм Ноћни програм

Autor:
Група аутора

Сваке ноћи, од поноћи до четири ујутру, са слушаоцима ће бити водитељи и гости у студију, а из ноћи у ноћ разликоваће се и концепт програма, тако да ће слушаоци моћи да изаберу ноћ која највише одговара њиховом укусу, било да желе да слушају оперу или их интересује технологија. [ детаљније ]

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом