Хуманитарно фотографисање

Скоро хиљаду газдинстава у пиротском крају је, током прошле године, користило субвенције Фонда за пољопривреду – улажући највише у системе за наводњавање и изградњу пластеника. Ефекти ових улагања ће ове године изаћи на видело – каква су очекивања и надања, чућемо од оних који су се највише и потрудили.

Упркос труду, мештани Доњег Добрића, већ годинама имају проблем у снабдевању електричном енергијом - како излазе на крај са тим, и назире ли се крај њиховим мукама - чућете у белешци Славице Џиновић.

А упркос томе што пандемија јењава - интересовање за плацеве у шумовитим деловима Србије, не јењава. Колико се може контролисати дивља градња - говоримо на примеру Таре и Мокре горе.

Од спортова и физичких активности, које су доступне свима, без обзира на животно доба - данас вас упознајемо са - нордијским ходањем: по чему се оно разликује од обичног, или рецимо, алпског, или неког трећег - ходања.

Коначно, позваћемо вас на -хуманитарно фоткање. Наиме, реномирани светски фотограф, Wilhelm von Kahle, чији рад су препознали National Geographic и Getty images, фотографисаће све који желе, на Савском Тргу - а уместо плаћања - даваће се донације у новцу, храни или потрепштинама за Animal Rescue Serbia.

Са вама је Ружица Зоркић-Радичевић.

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом