Књиге су опет на Тргу републике

"Књига на тргу" назив је манифестације која ће се други пут одржати у центру Београда. Први пут због епидемијске ситуације, а овај други, због великог успеха који је први пут постигнут. Зоран Хамовић из издавачке куће Клио која је члан Удружења професионалних издавача Србије, организатора догађаја, укључиће нам се у овог јутра у програм.

Са вама у Питању јутра разговарамо о томе који све начини постоје да се, кроз узгој појединих врста животиња или воћа и поврћа, заради додатни новац. И да ли се то исплати?

Под крилатицом "За нове мостове", у Новом Саду почиње манифестација Пројекат 22. О чему је реч чућемо од Гале Гајин из организације Нови Сад - Европска престоница културе.

Данас почиње Европско првенство у фудбалу и то је био повод да колеге из спортске редакције разговарају са нашим чувеним фудбалером Драганом Џајићем. Сваког петка, поред уторка, ту је и редовна рубрика коју такође спремају наши "спортисти" - Од Атине до Токија.

И данас ћете у квизу имати прилику да освојите вредну награду.

Са вама је Александра Младеновић

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом