Читај ми!

Хумористичка емисија

Црна Гора је у вакцинацији на самом зачељу. Па добро, познато је да Црногорци не воле да засучу рукаве.

Познати голфер, Тајгер Вудс, после саобраћајке ће морати неко време да користи штап... А после ће врло брзо моћи да се врати свом штапу.

Драган Марковић Палма водиће на бесплатно летовање 200 српских доктора. Др Неле Карајлић се већ уписао на листу.

На дрвеће поред Мораве у Чачку, неко качи обућу, и недавно је откривено да то раде скејтери. Добро је. Ми се уплашили да то раде неки људи којима фали даска.

Глумац Џерард Батлер виђен са познатом лепотицом. Лепо је знати да има девојка које не јуре само богаташе већ се задовољавају и батлерима.

Мило Ђукановић изјавио да је Никшић станица на путу ка Великој Србији. Изгледа да се Милу покварио џи-пи-ар-ес на колима и ваљало би да га одмах поправи како не би залутао - у Србију.

Музички уредник Снежана Станојевић.

Аутор текста Миодраг Стошић.

Караван Караван

Autor:
Забавна редакција Радио Бeограда 1

Караван се креће ка својој дестинацији већ више од 50 година, увек добро натоварен актуелним хумором и изворним народним песмама. [ детаљније ]

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом