У средишту пажње

Да ли је под плаштом Матеа Ренција на референдуму о уставним променама у Италији поражена европска елита? Шта је пресудило на председничким изборима у Аустрији? Како ће се после победе Доналда Трампа у Америци Француска и Немачка припремати за изборе?

У средишту пажње У средишту пажње

Autor:
Редакција магазинског програма

Свакога радног дана емисија "У средишту пажње" доноси интервју са нашим најбољим аналитичарима и коментаторима, политичарима и експертима, друштвеним иноваторима и другим познатим личностима, или личностима које ће убрзо постати познате. [ детаљније ]

Гости у студију су председник Европског покрета у Србији Михаило Црнобрња, виши научни сарадник Института за међународну политику и привреду Слободан Јанковић и наш стални дописник из Рима Маринела Ражнатовић. Из Брисела се укључује шеф представништва немачког Института за међународну политику и безбедност Душан Рељић.

Аутор и водитељ је Невена Костадиновић.

Извор слике са насловне стране: Times Colonist

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом