У средишту пажње

Мигрантска криза - затишје пред буру. Широм Европске уније, државници покушавају да се договоре о расподели миграната који долазе са Блиског истока. Хоће ли Европа успети да нађе решење? Колико новца је потребно за њихово збрињавање? Да ли најавама депортација и одузимањем драгоцености од миграната, Европска унија потире принципе на којима почива?

У средишту пажње У средишту пажње

Autor:
Редакција магазинског програма

Свакога радног дана емисија "У средишту пажње" доноси интервју са нашим најбољим аналитичарима и коментаторима, политичарима и експертима, друштвеним иноваторима и другим познатим личностима, или личностима које ће убрзо постати познате. [ детаљније ]

Колико се поштују људска права расељених са Блиског истока. Гости емисије су: Милан Антонијевић, из Комитета правника, Катарина Космина из Центра за европске политике, Анис Бајректаревић професор Међународног права и глобалних политичких студија у Бечу. Најновије информације из Европског парламента пренеће нам наш дописник Наташа Јокић.

Уредник и водитељ: Николина Миљковић

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом