Устанак

Да ли сте спремни за почетак нове радне недеље? Ако је за утеху, ово је последња недеља јануара. А јуче била Нова година.

Током емисије сазнаћете најновије вести из земље, света, спорта и културе. Известићемо вас о прогнози времена и биопрогнози али и о ситуацији у саобраћају.
Биће речи о дешавањима широм Србије, о манифестацијама и људима који заслужују да се о њима говори.
Мали Пироћанци су учили како да баратају тестом, па смо пожелели да чујемо више о њиховом првом пекарском искуству. Такође, у Музеју Топлице у Прокупљу забележили смо да је у току изложба посвећена топличким јунацима, а такође сматрали смо да је после свих празника баш сада време да кренемо у редуковану исхрану - због предстојећег лета. То није све.

Ако желите нешто важно да нам саопштите, на број 064-0-202-200 нам можете послати СМС или Вајбер поруку.

Добро јутро!

Водитељ: Дејан Грујић

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом