Читај ми!

Загађивач године и заштитници животне средине

Зелени и Црни лист - признања која се додељују за допринос очувању животне средине као и онима који, насупрот томе, чине штету природним добрима Србије, уручени су пре неколико дана у Сремским Карловцима.

У оквиру еколошке акције дуге преко 40 година - Тражимо загађивача године и заштитнике животне средине - додељено је 10 Зелених листова, Црни лист и неколико специјалних признања. Иницијатори овог догађаја су Други програм Радио Београда и Покрет горана Војводине. 
Наша гошћа је Александра Вукићевић, водитељка еколошког магазина „Чекајући ветар” Другог програма Радио Београда, која је уједно и једна од најактивнијих учесника у организацији ове манифестације. 
Поред тога што ћемо открити имена свих добитника Зеленог и Црног листа, сазнаћемо и детаље у вези са гласовима слушалаца који су последњих месеци имали прилике да предлажу своје фаворите за признања. 
У наставку емисије бавимо се сличним темама, помињемо Гринвил фестивал на Ади Циганлији као и друге сличне догађаје који нас очекују до краја недеље.  

Са вама су Ксенија и Ружица.

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом