Обрати пажњу!

Да ли се смејемо истим стварима већ вековима?

Обрати пажњу!  	Обрати пажњу!

Autor:
Београд 202

Знате ли за једну од омиљених мачијих игара? То је вијање црвене тачкице ласера као да је уклети непријатељ, а мачка решена да спаси свет од зле Црвене тачке. Наши проблеми су, некада, тек толико стварни. Тачније, често се бавимо бригама из погрешног угла. Ми представљамо важне изазове и пут до њиховог разрешења – обрати пажњу! [ детаљније ]

Када је реч о хумору, афоризмима и сатири, као великани ових дисциплина увек се наводе Нушић, Лазаревић или Домановић. Често говоримо и како су њихова запажања о нашем менталитету и власти и даље актуелни, али - постоји ли неки нови феномен који може бити предмет хумориста? Драгољуб Мићко Љубичић, Бојан Љубеновић, Слободан Симић, Далиборка Шишмановић Кепчија и други сатиричари говорили су о главним темама из којих црпе инспирацију. 

Обраћамо пажњу и на Новосадски ноћни базар где током викенда своје рукотворине излажу и продају мали произвођачи, уметници и креативци. Наш „Културни водич” препоручује и низ манифестација широм Србије, причамо о новостима и занимљивостима из дигиталног света, а присетићемо се и групе Криденс у „временској капсули”.

Водитељ: Круна Пинтарић

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом