Устанак

Стигао је петак, време је да се припремимо за викенд.

Можете се припремати на различите начине, а ми сматрамо да је један од лепших слушање Устанка и разбуђивање заједно с нама.
У првом сату дружења доносимо спортске вести и нове сервисне информације али ћемо бити и романтични. Подсећамо вас на староградску "Дођи код Скадарлије" Радета Вучковића. Песму емитујемо у рубрици "1001. траг".

Листамо штампу, информишемо вас о прогнози времена, биометеоролошким приликама, стању на путевима али се бавимо и неким актуелним питањима. Слушаоци репортери се у више наврата жале на то да радници "Градске чистоће" иду од врата до врата тражећи новац у "хуманитарне сврхе". Да ли је у питању превара и како поступити, чујте од Слађане Савић око 8:10.
Нешто касније ће нас лутајући репортер Петар Протић информисати о још једном актуелном питању, а то је замена здравствених књижица. У циљу олакшања замене старих здравствених књижица за електронске, Градска општина Вождовац омогућила је пријем захтева и у неколико подавалских месних заједница. Детаље преносимо у 8:40.
Буђење је лепше уз Београд 202!

Водитељ Ружица Врховац
Уредник Дејан Грујић

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом