Сваштара

Још један спектакл у Центру Сава! Руски државни козачки ансамбл песама и игара, "Слободна степа" из Ставропоља, одржаће 14. јула концерт у Београду у оквиру европске турнеје.

О њиховом репертоару, осликавању културе кроз прошлост и садашњост, ручно израђеним костимима, споју хорског певања, народне игре и музике, у 202 повода ће говорити Бошко Гајић, директор агенције која организује овај догађај.
Наши гласници ће се распитати како и за које делове бејби опреме можете да добијете повраћај пореза. Све љубитеље мотора и рокенрола ћемо позвати на Бајк викенд у Панчеву, а уколико ујутру тешко устајете, помоћи ћемо Вам саветима за лакше буђење. Чућете шта пред меч са Великом Британијом каже селектор Дејвис куп репрезентације, Богдан Обрадовић.

Сваке године у ово доба сви медији негују бар једну рубрику у којој препоручују „летњу" литературу. Како схватити овај појам, да ли то значи да те књиге не бисмо читали зими или у пролеће, шта се нуди читалачкој публици на базенима и купалиштима у Србији? Ако сте пре за вожњу бициклом, ова активност је сигурно веће уживање у природи него на градским улицама. Зато ћемо вас упознати са новом ђердапском бициклистичком туром дугом чак 228 километара. Туру чини шест мањих рута и свака је пуна атракција и успомена за цео живот.
 

Водитељи: Весна Парезановић Алексић и Ивана Весић.

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом