Сваштара

Један од најчувенијих фотографа светског шоу-бизниса, Брајан Рашић, говори за Београд 202.

О актуелној изложби у Југословенској Кинотеци посвећеној Дејвиду Боувију, о сарадњи са овим великим уметником, о изазовима, магији аналогне фотографије, неизмерној љубави према рок музици и родном Београду - слушајте тачно у подне.

Због најаве пљускова и снажних грмљавина у Србији је проглашен жути метеоаларм јер временске непогоде могу бити потенцијално опасне. Какво нас време очекује наредних дана сазнаћемо од Недељка Тодоровића, метеоролога у Републичком хидрометеоролошком заводу Србије.

Сезона венчања је почела и многи од нас ће наредне викенде провести у слављу и весељу. Дугогодишњи новинар и помоћник директора Радио Београда, Саша Д. Ковачевић присетио се свих оних обичних и необичних свадбених обичаја.

Водитељ: Душица Мијатовић

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом