Време - 20. март

До краја дана претежно сунчано и топло.

Дуваће слаб до умерен јужни и југоисточни ветар. Највиша дневна температура од 18 степени до 21 степен.

број коментара 1 Пошаљи коментар
(субота, 20. мар 2010, 16:35) - anonymous [нерегистровани]

vv

bas lepooo vremee