Пожар у ковид болници у Тузли, настрадала пацијенткиња

Једна жена је настрадала у пожару који је јутрос избио у Клиници за плућне болести Универзитетског клиничког центра Тузла, преносе медији у БиХ.

У току је увиђај на месту пожару који је јутрос око девет сати избио у Клиници за плућне болести Универзитетског клиничког центра Тузла, у насељу Славиновићи, где је страдала жена.

Ту информацију потврдила је за портал Аваза Амра Капиџић, портпарол Министарства унутрашњих послова Тузланског кантона.

"У овом тренутку можемо потврдити да је једна особа смртно страдала. Услови су отежани, будући да се ради о просторијама где су смештени оболели од ковида", казала Капиџић.

Према њеним речима, рано је говорити о узроцима пожара, док се не заврши увиђај и неопходна вештачења.

субота, 12. јул 2025.
28° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом