Инцидент у авиону "Аерофлота"

Полиција је ухапсила путника у авиону руске авио-компаније "Аерофлот" на лету Сургут - Москва који је је покушао да уђе у пилотску кабину током лета са захтевом да се авион усмери према Авганистану.

Пилот је, како се види на снимку Флајт радара, окренуо авион и слетео у Ханти-Мансијск уместо да настави ка Москви.

Инцидент се догодио током лета путничког авиона "Аерофлота" из Сургута ка Москви. 

Како наводе извори, авион је слетео након што је посада уверила проблематичног путника да је неопходна допуна горива. 

Могуће је да је путник ментално нестабилан и да је више пута хапшен због непристојног понашања у пијаном стању, рекао је извор Интерфаксу.

Најмање десет полицијских екипа упутило се на аеродром у Сургуту, наводи репортер РИА Новости.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

понедељак, 23. фебруар 2026.
11° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом