Ju-Es open, žene: Finale

Ju-Es open, grend slem koji ove sezone neće biti poslednji po rasporedu, počeo je u ponedeljak i trajaće do 13. septembra. Turnir će, kao i Sinsinati masters, biti igran na terenima Flešing Medouza bez prisustva publike zbog epidemije koronavirusa. Srbija je u ženskoj konkurenciji imala samo jednu predstavnicu.

Srbiju je predstavljala Nina Stojanović, najbolja naša teniserka, koja je takmičenje završila već na startu porazom od Ane Kalinskaje iz Rusije.

Pred vama je kompletan žreb i raspored mečeva u ženskoj konkurenciji na grend slemu u "velikoj jabuci".

Finale:

Osaka – Azarenka

Polufinale:

Brejdi – Osaka 6:7 (1-7), 6:3, 3:6
S.Vilijams – Azarenka 6:1, 3:6, 3:6

Četvrtfinale:

Brejdi – Putinceva 6:3, 6:2
Osaka – Rodžers 6:3, 6:4

Pironkova – S. Vilijams 6:4, 3:6, 2:6
Azarenka – Mertens 6:0, 6:1     

Četvrto kolo:

Brejdi – Kerber 6:1, 6:4
Putinceva – Martić 6:3, 2:6, 6:4

Osaka – Kontaveit 2:0 (6:3;6:4)   
Rodžers – Kvitova 7:6 (7-5), 3:6, 7:6 (8-6)

Korne – Pironkova 4:6, 7:6, 3:6
Sakari – S. Vilijams 3:6, 7:6, 3:6

Azarenka – Muhova 5:7, 6:1, 6:4
Mertens – Kenin 6:3, 6:3

Treće kolo:

Garsija – Brejdi 3:6, 3:6
Kerber – Li 6:3, 6:4

Sasnovič – Putinceva 6:3, 2:6, 1:6
Gračeva – Martić 3:6, 3:6

Osaka – Kostjuk 6:3, 6:7, 6:2
Linet – Kontaveit 3:6,2:6

Rodžers – Brengl 6:2, 6:4
Pegula – Kvitova 4:6, 3:6

Kiz – Korne 0:1 6:7 (4-7), 2:3 predaja Kiz
Vekić – Pironkova 4:6, 1:6

Sakari – Anisimova 6:3, 6:1
Stivens – S.Vilijams 6:2, 2:6, 2:6

Azarenka – Švojntek 6:4, 6:2
Muhova – Kirstea 6:3, 2:6, 7:6 (9-7)

Mertens – Meknejli 7:5, 6:1
Žaber – Kenin 0:2 6:7 (4-7), 3:6

Drugo kolo:

Kar. Pliškova – Garsija 1:6, 6:7
Belis – Brejdi 1:6, 2:6

Kerber – Fridzam 6:3, 7:6
Li – Risk 6:0, 6:3

Vondrušova – Sasnovič 1:6, 2:6
Lapko – Putinceva 3:6, 3:6

Mladenović – Gračeva 6:1, 6:7, 0:6
Bondarenko – Martić 3:6, 4:6

Osaka – Đorđi 6:1, 6:2
Kostjuk – Sevastova 6:3, 7:6

Linet – Kovinić 6:1, 6:7, 7:6
Juvan – Kontaveit 4:6, 1:6

Ribakina – Rodžers 5:7, 1:6
Brengl – Jastremska 6:2, 6:3

Flipkens – Pegula 6:7, 7:6, 3:6
Kozlova – Kvitova 6:7, 2:6

Kiz – Bolsova 6:2, 6:1
Korne – Bonaventura 7:6, 6:3

Vekić – Tig 6:2, 6:1
Pironkova – Mugurusa 7:5, 6:3

Sakari – Pera 2:6, 6:3, 6:2
Skot – Anisimova 6:4, 4:6, 1:6

Stivens – Govorcova 6:2, 6:2
Gasparjan – S. Vilijams 2:6, 4:6

Sabalenka – Azarenka 1:6, 3:6
Vikeri – Švojntek 7:6, 3:6, 4:6

Muhova – Kalinskaja 6:3, 7:6 (7-4)
Kirstea – Konta 2:6, 7:6 (7-5), 6:4

Mertens – Soribes Tormo 6:3, 7:5
Meknejli – Aleksandrova 4:6, 6:3, 7:6

Žaber – Kanepi 7:6 (10-8), 6:0
Fernandez – Kenin 4:6, 3:6

Prvo kolo:

Kar. Pliškova – Kalinjina 6:4, 6:0
Paolini – Garsija 3:6, 2:6

Bejlis – Korpač 6:7 (13-15), 6:3, 6:2
Blinkova – Brejdi 3:6, 2:6

Kerber – Tomljanović 6:4, 6:4
Dolehajd – Fridzam 2:6, 2:6

Li – Rus 6:4, 2:6, 6:1
Marija – Risk 3:6, 2:6

Vondrušova – Minen 6:1, 6:4
Di Lorenco – Sasnovič 6:2, 6:7 (6-8), 0:6

Golubić – Lapko 6:1, 6:7 (2-7), 2:6
Montgomeri – Putinceva 1:6, 3:6

Mladenović – Baptist 7:5, 6:2
Gračeva – Badosa 6:4, 7:5

Bondarenko – Kik 3:6, 6:1, 6:3
Martincova – Martić 7:5, 2:6, 4:6

Osaka – Doi 6:2, 5:7, 6:2
Đorđi – Van Ujtvank 2:6, 6:1, 7:5

Kostjuk – Kasatkina 6:1, 6:2
Gof – Sevastova 3:6, 7:5, 4:6

Linet – Ingls 6:1, 4:6, 6:4
Kovinić – Kabrera 6:4, 3:6, 6:2

Arkonada – Juvan 4:6, 6:7 (2-7)
Kolins – Kontaveit 7:5, 2:6, 2:6

Ribakina – Zavatska 6:3, 6:0
Kromančeva – Rodžers 2:6, 2:6

Brengl – Rodionova 6:2, 6:2
Šarma – Jastremska 3:6, 7:6 (7-4), 6:7 (2-7)

Peterson – Flipkens 6:7 (1-7), 4:6)
Buzkova – Pegula 6:3, 2:6, 6:7 (3-7)

Kozlova – Osuigve 6:3, 7:5
Begu – Kvitova 3:6, 2:6

Kiz – Baboš 6:1, 6:1
Tajhman – Bolsova 6:7(3:7); 2:6     

Dejvis – Korne 3:6, 6:1, 0:6
Bonaventura – Džang 4:6, 6:3 6:2

Vekić – Kris. Pliškova 3:6; 7:6(8:6); 6:4                          
Tig – Nara 6:1; 6:0            

Pironkova – Samsonova 6:2, 6:3
Hibino – Mugurusa 4:6, 4:6

Sakari – Fegele 6:3; 3:6; 7:5                                
Pera – Dijas 7:6(7:4); 6:0               

Vikljanceva – Skot 6:7 (3-7), 2:6
Tomova – Anisimova 5:7, 5:7

Stivens – Buzarnesku 6:3; 6:3            
Muhamed – Govorcova 1:6; 2:6              

Gasparjan – Puig 6:3, 6:7 (0-7), 6:0
An – S. Vilijams 5:7, 3:6

Sabalenka – Dodan 7:6(7:1); 6:4               
Azarenka – Has 6:1; 6:2                   

Vikeri – Taunzend 6:2; 6:4      
Švojntek – Kudermetova 6:3; 6:3             

Muhova – V. Vilijams 6:3; 7:5          
Kalinskaja – Stojanović 6:4, 6:3

Kirstea – Mekhejl 6:4, 7:5
Votson – Konta 6:7, (7-9), 1:6

Mertens – Zigmund 6:2, 6:2
Liu – Soribes Tormo 2:6, 4:6

Kuzmova – Meknejli 4:6; 1:6         
Klajsters – Aleksandrova 6:3; 5:7; 1:6          

Žaber – Kava 6:2; 7:6(8:6)        
Sinijakova – Kanepi 1:6, 2:6

Zvonarjova – Fernandez 4:6; 5:7         
Vikmajer – Kenin 2:6, 2:6

div id="adoceanrsvdcfhklggd">