Ju-Es open, muškarci: Polufinale

Ju-Es open, grend slem koji ove sezone neće biti poslednji po rasporedu, počeo je u ponedeljak i trajaće do 13. septembra. Turnir će, kao i Sinsinati masters, biti igran na terenima Flešing Medouza bez prisustva publike zbog epidemije koronavirusa. Srbija je u muškoj konkurenciji imala petoricu predstavnika.

Na američkom grend slemu takmičenje su počeli Novak Đoković, Dušan Lajović, Filip Krajinović, Miomir Kecmanović i Laslo Đere, dok je ostao jedino prvi reket sveta.

Od najboljih 100, desetorica tenisera ne nastupa ove godine – Rafael Nadal, Rodžer Federer, Gael Monfis, Fabio Fonjini, Stan Vavrinka, Kei Nišikori, Nik Kirjos, Žo-Vilfrid Conga, Luka Puj i Pjer-Ig Erber.

Pred vama je kompletan žreb i raspored mečeva u muškoj konkurenciji na grend slemu u "velikoj jabuci".

Polufinale:

Karenjo Busta – Zverev
Medvedev – Tim

Četvrtfinale:

Karenjo Busta – Šapovalov 3:6, 7:6, 7:6, 0:6, 6:3
Ćorić – Zverev 6:1, 6:7 (5-7), 6:7 (1-7), 3:6

Rubljov – Medvedev 6:7, (6-8), 3:6, 6:7 (5-7)    
De Minor – Tim 0:3 1:6, 2:6, 4:6    

Četvrto kolo:

Đoković – Karenjo Busta 5:6 diskvalifikacija Đokovića
Šapovalov – Gofen 6:7 (0:7), 6:3, 6:4, 6:3

Ćorić – Tompson 7:5, 6:1, 6:3
Davidovič Fokina – Zverev 2:6, 2:6, 1:6

Beretini – Rubljov 6:4, 3:6, 3:6, 3:6
Tijafo – Medvedev 4:6, 1:6, 0:6

Pospišil – De Minor 6:7, 3:6, 2:6
Ože-Alijasim – Tim 6:7, 1:6, 1:6

Treće kolo:

Đoković – Štruf 6:3, 6:3, 6:1
Karenjo Busta
– Berankis 6:4, 6:3, 6:2

Šapovalov – Fric 3:6, 6:3, 4:6, 7:6, 6:2
Krajinović – Gofen 1:6, 6:7, 4:6

Cicipas – Ćorić 7:6 (7-2), 4:6, 6:4, 5:7, 6:7 (4-7)
Tompson
– Kukuškin 7:5, 6:4, 6:1

Nori – Davidovič Fokina 6:7, 6:4, 2:6, 1:6
Manarino – Zverev 7:6, 4:6, 2:6, 2:6

Beretini – Rud 6:4, 6:4, 6:2
Karuzo – Rubljov 0:6, 4:6, 0:6

Fučovič – Tijafo 2:6, 3:6, 2:6         
Vulf – Medvedev 3:6, 3:6, 2:6

Bautista Agut – Pospišil 5:7, 6:2, 6:4, 3:6, 2:6
De Minor
– Hačanov 6:4, 0:6, 4:6, 6:3, 6:1

Ože-Alijasim – Mute 6:1, 6:0, 6:4     
Čilić – Tim 2:6, 2:6, 6:3, 3:6          

Drugo kolo:

Đoković – Edmund 6:7, 6:3, 6:4, 6:2
Mo – Štruf 2:6, 2:6, 5:7

Karenjo Busta – Kruger 6:1, 6:2, 6:2
Berankis – Džonson 7:5, 6:2, 1:6, 7:6

Šapovalov – Kvon 6:7, 6:4, 6:4, 6:2
Simon – Fric 5:7, 3:6, 2:6

Krajinović – Điron 6:4, 6:1, 6:3
Heris – Gofen 6:7, 6:4, 1:6, 4:6

Cicipas – Kresi 7:6, 6:3, 6:4
Londero – Ćorić 5:7, 6:4, 7:6, 2:6, 3:6

Gerasimov – Tompson 1:6, 4:6, 6:3, 3:6
Kukuškin – Garin 6:2, 6:1, 3:6, 4:6, 7:5

Nori – Korija 6:3, 6:4, 6:4
Davidovič Fokina – Hurkač 6:4, 1:6, 6:2, 6:2

Manarino – Sok 7:6, 7:5, 6:2
Nakašima – Zverev 5:7, 7:6, 3:6, 1:6

Beretini – Imber 6:4, 6:4, 7:6 (8-6)
Rusuvuori – Rud 4:6, 3:6, 2:3 predaja Rusuvuorija

Eskobedo – Karuzo 6:3, 4:6, 3:6, 4:6
Barer – Rubljov 2:6, 4:6, 6:7 (4-7)

Dimitrov – Fučovič 7:6, 6:7, 6:3, 4:6, 1:6
Tijafo – Milman 7:6, 3:6, 1:6, 6:3, 6:3

Vulf – Karbaljes Baena 6:2, 6:4, 6:3
O'Konel – Medvedev 3:6, 2:6, 4:6

Bautista Agut – Kecmanović 6:3, 3:6, 6:3, 6:4
Pospišil – Raonić 6:7 (1-7), 6:3, 7:6 (7-4), 6:3

De Minor – Gaske 6:4, 6:3, 6:7 (6-8), 7:5
Kuznjecov – Hačanov 3:6, 4:6, 1:6

Ože-Alijasim – Mari 6:2, 6:3, 6:4
Mute – Evans 4:6, 6:3, 7:6, 7:6

Čilić – Gomboš 6:3, 1:6, 7:6 (7-2), 7:5
Nagal – Tim 3:6, 3:6, 2:6

Prvo kolo:

Đoković – Džumhur 6:1, 6:4, 6:1
Edmund – Bublik 2:6, 7:5, 7:5, 6:0

Ž. Souza – Mo 2:6, 5:7, 6:2, 1:6
Martines – Štruf 0:6, 5:7, 4.6

Karenjo Busta – Učijama 4:6, 6:3, 1:6, 6:3, 6:3
Kruger
– P. Souza 3:6, 6:2, 7:5, 6:3

Gajo – Berankis 6:7 (3-7), 6:4, 4:6, 4:6
Džonson – Izner 6:7 (5-7), 6:3, 6:7 (6-7), 6:3, 7:6 (7-3)

Šapovalov – Korda 6:4, 4:6, 6:3, 6:2
Kvjatkovski – Kvon 6:3, 6:7 (4-7), 1:6, 2:6

Safvat – Simon 1:6, 4:6, 4:6
Kepfer – Fric 7:6 (9-7), 3:6, 3:6, 4:6

Krajinović – Imer 6:2, 7:6 (7-3), 6:3
Điron – Polmans 6:4, 6:7 (5-7), 3:6, 6:4, 6:2

Heris – Čekinato 6:4, 7:5, 6:2
Opelka – Gofen 6:7 (2-7), 6:3, 1:6, 4:6

Cicipas – Ramos-Vinjolas 6:2, 6:1, 6:1
Kresi – Kovalik 6:1, 2:6, 6:4, 6:4

Londero – Donskoj 6:3, 6:3, 7:5
Anduhar – Ćorić 5:7, 3:6, 1:6

Lajović – Gerasimov 1:6, 6:4, 4:6, 4:6
Travalja – Tompson 3:6, 4:6, 6:4, 2:6

Balaš – Kukuškin 4:6, 5:7, 4:6
Blanč – Garin 6:4, 7:5, 4:6, 4:6, 2:6

Švarcman – Nori 6:3, 6:4, 2:6, 1:6, 5:7
Jung – Korija 6:2, 6:4, 4:6, 1:6, 0:2 (predaja Junga)

Davidovič Fokina – Novak 3:6, 6:4, 6:3, 1:6, 6:0
Gojovčik – Hurkač 3:6, 4:6, 4:6

Manarino – Sonego 6:1, 6:4, 2:6, 6:3
Sok – Kuevas 3:6, 6:4, 6:2, 4:6, 7:6 (7-2)

Lorenci – Nakašima 3:6, 2:6, 6:7 (3-7)
Anderson – Zverev 6:7 (2-7), 7:5, 3:6, 5:7

Beretini – Soeda 7:6(7:5);6:1;6:4               
Sugita – Imber  3:6;4:6;3:6            

Rusuvuori – Bedene 6:3, 3:6, 6:1, 4:6, 6:1
Mekdonald – Rud 6:4, 6:4, 4:6, 3:6, 2:6

Eskobedo – Majčržak 7:6(7:3);6:2;6:3           
Karuzo – Dakvort 4:6;7:5;7:5;6:2          

Danijel – Barer 3:6, 4:6, 6:3, 1:6
Šardi – Rubljov 4:6, 4:6, 3:6

Dimitrov – Pol 6:4;6:3;6:1                        
Fučovič – Deljijen 6:3;6:3;6:1         

Tijafo – Sepi 4:6;6:3;6:4;7:5               
Milman – Basilašvili 6:1;6:4;6:4                       

Pelja – Vulf 2:6, 6:0, 3:6, 3:6
Lopes – Karbaljes Baena 6:3; 6:7; 4:6; 3:6

O'Konel – Đere 4:6;6:4;7:6(7:2);6:4                               
Delbonis – Medvedev 1:6;2:6;4:6                 

Bautista Agut – Sandgren 6:4; 6:4; 7:6
Mađer – Kecmanović 4:6; 4:6; 7:6; 6:3; 2:6

Pospišil – Kolšrajber 7:6 (7-4), 7:5, 7:6 (7-3)
Majer – Raonić 3:6;2:6;3:6                

De Minor – Martin 6:4;6:3;7:5                  
Karlović – Gaske 6:7(0:7);6:7(4:7);1:6                                        

Kuznjecov – Kveri 6:4, 7:6 (8-6), 6:2
Siner – Hačanov 6:3, 7:6 (9-7), 2:6, 0:6, 6:7 (4-7)

Ože-Alijasim – Monteiro 6:3, 6:7 (7-9), 7:6 (8-6), 7:6 (8-6)
Mari – Nišioka 4:6, 4:6, 7:6 (7-5), 7:6 (7-4), 6:4

Mute – Veseli 6:4;6:4;7:5                    
Sejbut Vajld – Evans 2:6, 1:6, 6:7 (5-7)

Čilić – Kudla 6:7 (3-7), 3:6, 7:5, 7:5, 6:3
Gomboš – Albot 6:4, 6:1, 6:4

Nagal – Klan 6:1, 6:3, 3:6, 6:1
Munar – Tim 6:7 (6-8), 3:6 predaja Munara

div id="adoceanrsvdcfhklggd">