Aleksandra Krunić u polufinalu Mančestera

Srpska teniserka Aleksandra Krunić, posle prve titule u karijeri koju je osvojila u Bolu na Braču, nastavila je sa odličnim partijama i u Mančesteru gde je izborila plasman u polufinale pobedom nad Britankom Gabrijelom Tejlor (6:4, 6:1).

Krunićeva će se za drugo finale u samo sedam dana boriti sa pobednicom meča između Ane Blinkove (Rusija) i Arine Sabalenke (Belorusija).

Turnir u Mančesteru igra se za nagradni fond od 100.000 dolara.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

петак, 04. јул 2025.
22° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом